Правила відвідування кінотеатру

Відвідувачі Кінотеатру «SKY» повинні дотримуватися цих Правил відвідування Кінотеатру. Усі Відвідувачі Кінотеатру вважаються такими, що автоматично погоджуються умовами викладеними у цих Правилах

 1. Загальні умови:
 2. 1.1. На території Кінотеатру поведінка Відвідувачів повинна відповідати вимогам, встановленим положеннями цих Правил.

  1.2. Відвідуючи сеанс кінофільму, Відвідувач повинен зберігати придбаний ним квиток до кінця сеансу.

  1.3. У випадку відсутності Відвідувачів (мінімум 5 чоловік) на певний сеанс кінофільму, час очікування складає 10 хвилин до початку сеансу, після чого даний сеанс вважається відміненим.

  1.4. Перегляд деяких кінофільмів може підпадати під вікові обмеження, встановлені Міністерством культури і туризму України, тому Відвідувачам, які за віком підпадають під такі обмеження, може бути відмовлено у продажу квитків на такий кінофільм. За присутність дитини у кінозалі під час показу таких кінофільмів несуть повну відповідальність батьки цієї дитини або повнолітні особи, що її супроводжують та які мають право купити квитки на такий кінофільм.

 3. Необхідно пам'ятати, що:
 4. 2.1. Квиток на сеанс, придбаний через касу або сайт Кінотеатру, може бути повернутий Відвідувачем не пізніше ніж за 30 хвилин до початку кіносеансу, за умови наявності у Відвідувача квитка.

  2.2. Повернення грошових коштів за квитки, що придбані через сайт та сплачені за допомогою банківських платіжних карток, здійснюється у касі кінотеатру, за умови виконання Відвідувачем (Покупцем) умов та положень цих правил, а також правил повернення грошових коштів (дивись правила повернення квитків).

  2.3. Зазначений у квитку час початку сеансу означає час початку трансляції відповідного кінофільму, включаючи анонси, рекламні та інформаційні ролики.

  2.4. Повну відповідальність за зміст реклами, розміщеної на території Кінотеатру, несе рекламодавець. Кінотеатр несе відповідальність лише за відповідність порядку розміщення цієї реклами Законам України.

  2.5. Запрошення Кінотеатру (Вільний Квиток) дає право на одне відвідування Кінотеатру одним Відвідувачем, протягом зазначеного в ньому строку дії. Запрошення Кінотеатру (Вільний Квиток) не діє на прем’єрні покази кінофільмів, у святкові дні та на місця розташовані у VIP-ложі. Загальна кількість відвідувачів одного сеансу за Вільними Квитками є обмеженою відповідно до умов договорів з дистриб’юторами.

  2.6. Відвідувач зобов’язаний дбайливо ставитись до майна Кінотеатру та не допускати дій, що можуть пошкодити майно. У разі нанесення матеріальної шкоди обладнанню, майну та інвентарю Кінотеатру, Відвідувач зобов’язаний у повному обсязі відшкодувати Кінотеатру завдану шкоду.

  2.7. У разі нанесення матеріальної шкоди майну, обладнанню та інвентарю Кінотеатру винні особи можуть бути притягнуті до кримінальної відповідальності згідно Кримінального кодексу України в залежності від ознак складу злочину, а також до адміністративної відповідальності, з виплатою повної вартості зіпсованого майна.

  2.8. Відео- та фотозйомка на території Кінотеатру дозволяється лише при завчасному письмовому узгодженні цього питання з адміністрацією Кінотеатру. Адміністрація Кінотеатру має право вимагати пред'явити документ, що засвідчує особу Відвідувача, у разі якщо продаж квитків провадиться за пільговим тарифом (діти до 9-ти років включно), або виникає необхідність встановити вік Відвідувача з метою перешкодити перегляду ним кінофільму, що має вікові обмеження, чи купівлі ним алкогольних напоїв.

  2.9. Адміністрація Кінотеатру залишає за собою право у будь-який час змінювати ці Правила та цінову політику Кінотеатру.

  2.10. З усіх питань виконання цих Правил можна звертатися до адміністрації Кінотеатру — на сайті Кінотеатру, на офіційних групах Кінотеатру у соціальних мережах, по телефону Кінотеатру, а також безпосередньо до адміністратора Кінотеатру.

  2.11. Пільгові тарифи для дітей до 9 років включно, діють лише на визначені Адміністрацією Кінотеатру сеанси та місця в кінозалі. Детальна інформація про ціни доступна на сайті та в касі Кінотеатру.

  2.12. Дітям до 3-х років дозволено безкоштовний перегляд фільмів з категорією «ЗА» без надання 3D окулярів та окремого місця в кінозалі.

  2.13. При купівлі/бронюванні квитків на сайті Кінотеатру додатково стягується сервісний збір в розмірі 2,5% від вартості замовлення.

 5. Правила відвідування сеансів формату 3D
 6. 3.1. Відвідувач, який придбав квиток на сеанс формату 3D з використанням 3D окулярів, автоматично погоджується з умовами правил відвідування та перегляду сеансу 3D формату.

  3.2. У Кінотеатрі відвідувачі можуть здійснювати перегляд фільмів у форматі 3D з використанням персональних та багаторазових окулярів.

  3.3. Багаторазові 3D-окуляри є власністю кінотеатру і відвідувач несе за них повну матеріальну відповідальність.

  3.4. Відвідувач Кінотеатру, що придбав квиток на сенс 3D, пред’являючи квиток на контролі перед входом до залу, отримує багаторазові 3D-окуляри. Після входу до залу претензії до стану окулярів не приймаються. Окуляри видаються відповідно до кількості придбаних квитків.

  3.5. При виході із залу під час сеансу (до бару, кафе, туалету тощо) та після закінчення сеансу кожний Відвідувач (у тому числі і діти) зобов’язаний особисто здати 3D-окуляри контролеру.

  3.6. Якщо Відвідувач не взмозі повернути окуляри контролеру (окуляри зламані, загублені чи передані іншій особі), Увага! — Відвідувач зобов’язаний компенсувати вартість втрачених чи зіпсованих окулярів у розмірі 15 гривень.

 7. Правила бронювання квитків
 8. 4.1. Для того, щоб забронювати квиток у касі Кінотеатру, потрібно обрати дату, фільм і сеанс. Після цього на схемі кінозалу потрібно вибрати вільні місця та повідомити касиру про бажання їх забронювати (або, у разі бронювання через сайт Кінотеатру, підтвердити бажання їх забронювати шляхом натискання кнопки «Бронювати»). Підтвердженням бронювання квитків на сайті Кінотеатру є надсилання до особистого кабінету, СМС повідомлення на вказаний номер та/або на вказану відвідувачем електронну пошту повідомлення, що містить унікальний цифровий номер, який можна скопіювати (переписати) або роздрукувати та який у подальшому надасть можливість здійснити подальший викуп заброньованих квитків у касі кінотеатру.Увага! Якщо на протязі 15 хв після здійснення платежу Ви не бачите квиток в особистому кабінеті, або/та Вам не надійшла СМС з кодом квитка, то ймовірно, що Ваш платіж не пройшов перевірку системою безпеки. В такому випадку квитки не забронювалися і Вам необхідно звернутися до нас по телефону +38 067 5 111 997 по питанню повернення коштів.

  4.2. Заброньовані квитки необхідно викупити у касі Кінотеатру завчасно, не пізніше ніж за 20 хвилин до початку сеансу. Увага! — бронювання квитків анулюється автоматичною програмою за 20 хвилин до початку сеансу, і раніше заброньовані, але не викуплені, квитки надходять у вільний продаж (навіть якщо на цей момент Відвідувач вже стоїть у черзі). Аби уникнути будь-яких непорозумінь, будь-ласка, купуйте квитки завчасно.

  4.3. Вартість послуги з бронювання квитків на сайті та в касі Кінотеатру (в тому числі і по телефону) становить 5 (п’ять) гривень, за кожне місце. У випадку повернення Відвідувачем заброньованих квитків, грошові кошти за послугу бронювання не повертаються.

 9. На території кінотеатру заборонено:
 10. 5.1. При перегляді кінофільму категорично заборонено проводити відео- та фотозйомку (такі дії є кримінальним злочином згідно чинного законодавства України), перебувати у кінозалі з відео та фототехнікою під час сеансу! Велике прохання відео та фотокамери залишати поза кінозалом.

  5.2. При перегляді кінофільму категорично заборонено користуватися засобами мобільного зв'язку, які на час сеансу повинні бути відключені.

  5.3. Приносити на територію Кінотеатру та/або вживати на території Кінотеатру (включаючи кінозал) принесені з собою продукти харчування та будь-які напої, придбані в будь-яких інших закладах громадського харчування, супермаркетах, магазинах тощо.

  5.4. Перебувати на території Кінотеатру у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, а також чинити будь-які дії, пов’язані з порушенням громадського порядку та/або такі, що заважають нормальному перебуванню на території Кінотеатру інших відвідувачів. В тому числі заборонено: нецензурно висловлюватись, голосно розмовляти, лягати на місця для сидіння, викладати ноги на спинки крісел та на столи, розмовляти по мобільному телефону у залі під час перегляду кінофільму, приносити з собою на сеанс громіздкі речі, великі пакети тощо (якщо габарити таких речей заважають перегляду кінофільму), іншим чином заважати Відвідувачам Кінотеатру.

  5.5. Проносити на територію Кінотеатру вогнепальну, газову, пневматичну та холодну зброю, вибухові пристрої та піротехніку, газові балончики; грати на території Кінотеатру в азартні ігри (карти і т.п.), що заборонено законодавством України.

  5.6. Продаж алкогольних напоїв особам віком до 18 років забороняється. Відвідувачу може бути відмовлено у продажі алкогольних напоїв, якщо він не пред’явить документ, що посвідчує вік Відвідувача.

  5.7. Паління заборонено на всій території Кінотеатру, включаючи паління електронних цигарок. За паління на території Кінотеатру Відвідувач може бути випроваджений з Кінотеатру без відшкодування йому будь-якої грошової компенсації. Штраф за паління на території Кінотеатру становить 300 (триста) гривень.

  5.8. Смітити і розкидати в глядацькому залі та на території Кінотеатру будь-які предмети (упаковки, жувальні гумки, пляшки, серветки, залишки продуктів харчування тощо), залишати без нагляду речі, сумки, пакети та іншу ручну поклажу. Адміністрація не несе відповідальності за цілісність та збереження індивідуальних речей Відвідувачів.

  5.9. Перебувати на території Кінотеатру з тваринами, не маючи на це спеціальних дозволів адміністрації Кінотеатру.

  5.10. Якщо Відвідувачем було порушено одне, або більше положення цих правил, адміністрація кінотеатру має право відмовити у продажу квитків/перегляду фільму та/або товарів без будь-яких пояснень у цьому випадку Відвідувач зобов’язаний негайно покинути територію кінотеатру.